Grupa Trzymająca Wiosła znowu w akcji!

Pracownicy Work Express wraz z rodzinami po raz kolejny wzięli wiosła w swoje ręce. W dniach 7-10 czerwca roku spłynęli rzeką Wartą, by móc podziwiać uroki Jury Północnej. Przedstawiamy krótką relację z firmowego wypadu:

 

7-8 czerwca

 

Uczestnicy wyprawy podzieli się na grupy i każdy mógł sam wybrać sposób w jaki chce spędzić ten czas. Jedni zwiedzali ruiny XIV- wiecznego zamku w Olsztynie, Jaskinię Towarną, Dzwonnicę oraz ruchomą szopkę olsztyńską. Inni zajęli się  wspinaczką po Górach Sokolich oraz Górach Towarnych. Niektórzy uczestnicy wycieczki zwiedzali Złoty Potok, ale byli również tacy, którzy postanowili wykorzystać ten czas na wycieczki rowerowe.

 

Drugiego dnia gospodarz pola namiotowego udostępnił telewizor, dzięki czemu wieczór upłynął pod znakiem kibicowskich emocji. Przy ognisku z gitarą ekipa Work Express wspierała biało- czerwonych w potyczce z Grekami.

 

9 czerwiec

 

Najwyższa pora na kajaki! Tego dnia Grupa Trzymająca Wiosła pokonała odcinek o długości 20,2 km pomiędzy Częstochową a Kłobukowicami. Warta nie pomagała w przeprawie. W jej korycie ekipa spotkała liczne gałęzie i zwalone pnie, co sprawiło, że spokojny spływ zmienił się w slalom.

 

10 czerwiec

 

Ostatniego dnia pracownicy Work Express pokonali odcinek Kłobukowice – Karczewice o długości 14,5 km. Rzeka w tym miejscu płynie przez tereny równinne, jej koryto często się poszerza. Dodatkowo liczne budowle wodne sprawiają, że woda często się spiętrza. Ostatni wieczór uczestnicy wyjazdu spędzili w smażalni ryb, gdzie z prawdziwą przyjemnością częstowali się własnoręcznie złowionym pstrągiem oraz frytkami.

 

Kolejny wyjazd już wkrótce. Głównym organizatorem Workowych wycieczek jest Agata Szczecińska.

  1. #1 by Tadek on Październik 5th, 2012 - 2:14 am

    Byłem tam. Polecam :)

(will not be published)
Subscribe to comments feed
  1. No trackbacks yet.

SetPageWidth