O Work Express

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

„Każdego dnia ktoś dzięki nam znajduje pracę” – to chyba najkrótszy opis tego, co robimy. Praca w kraju i za granicą, a także rekrutacja i selekcja – to nasze obszary działania. Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy różnorodne projekty. Prowadzone przez nas procesy rekrutacji i selekcji pracowników przebiegają według ściśle określonych standardów, a projekty outsourcingu pracowniczego są objęte gwarancją.

Work Express jako agencja pracy tymczasowej oferuje kompleksową organizację procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych. Przejmujemy tym samym pełną odpowiedzialność za analizę potrzeb, rekrutację i selekcję pracowników oraz sprawy kadrowe. Każda z osób zawiera z nami odpowiednią umowę, od tego momentu wszelkie sprawy związane z kompleksową obsługą administracyjną pracowników, wynikające z przepisów prawa na uzgodnionych z Klientem zasadach, są po naszej stronie.

Drugi zakres działalności Work Express to usługi pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego. Klienci i Kandydaci cenią nas za szczegółową analizę ich potrzeb oraz indywidualne podejście podczas realizacjia projektów rekrutacyjnych. Sprawdzone metody oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi rekrutacyjnych (między innymi: testy psychologiczne, Extended Disc, autorski system HR Express Manager) wspierają nasze działania w zakresie weryfikacji kompetencji kandydatów. Nasza wiedza o rynku pracy pozwoliła nam wyspecjalizować się w projektach rekrutacyjnych dla sektorów: finansowo-księgowego, logistycznego, handlowego, gospodarki odpadami i teleinformatycznego.

Trzeci, najnowszy obszar naszej działalności to usługi outsourcingu procesów logistycznych. Wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi Klientów z branży TSL w zakresie pracy tymczasowej, stworzyliśmy innowacyjne rozwiązania dla wsparcia naszych Klientów w obszarach logistyki. Naszą propozycję kierujemy do firm, które utrzymują logistykę magazynową tylko jako funkcję wspomagającą, a nie kluczową dla działalności podstawowej, posiadają własną infrastrukturę, jednak nie są w stanie optymalnie jej wykorzystać jak również nie korzystają z usług zewnętrznych operatorów logistycznych, ze względu na wysokie koszty i małą elastyczność.

Realizujemy projekty na terenie całej Polski oraz w wybranych krajach Unii Europejskiej. Nasza centrala znajduje się w Katowicach, a oddziały w Krakowie, Poznaniu i Grodzisku Mazowieckim. W tej chwili jesteśmy jedną z największych agencji pracy w Polsce, pod koniec 2009 liczba naszych pracowników na terenie RP, przekroczyła 4500.

Poza Polską prowadzimy również działalność na terenie Francji i Niemiec, gdzie rekrutujemy pracowników dla branż: logistycznej, budowlanej i produkcyjnej, jak również księgowości i administracji. Możemy śmiało powiedzieć, że pracujemy z najlepszymi. Zaufali nam już między innymi: Carrefour, Raben, Coty, FM Logistics, jak również Leon Grosse, czy Endel Suez. W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z grupą Soletanche Bachy, francuskim przedsiębiorstwem realizującym wielkie projekty budowlane na całym świecie. Pracownicy delegowani tam przez Work Express budują między innymi przedłużenie linii paryskiego metra.

Work Express Sp. z o.o. należy między innymi do Związku Agencji Pracy Tymczasowej, a także Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce. Nasza firma została uhonorowana godłem EU Standard 2007 „za stworzenie nowoczesnego systemu informatycznego HR Express Manager, wspierającego proces rekrutacji oraz leasingu pracowniczego.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.


SetPageWidth